Duszpasterstwa

Liturgiczna Służba Ołtarza

Do tego duszpasterstwa w naszej parafii należy ponad 60 chłopców. Oprócz spotkań przy Ołtarzu ministranci mają okazję aktywnie spędzać wolny czas poprzez udział we wspólnych wyjazdach. Więcej na  stronie ministrantów:www.lsoluzino.pl

Salezjańska Wspólnota Ewangelizacyjna "Pustynia Miast"

Spotkania SWE w naszej parafii odbywają się w piątki o godz. 19. Co pewien czas wyjeżdżamy w różne zakątki Polski,
gdzie możemy poczuć moc Ducha i siłę wspólnoty!

Schola dziecięca

Dzieci poprzez wspólne muzykowanie uwielbiają Boga oraz animują śpiew podczas eucharystii z udziałem dzieci. Zachęcamy dzieci do wspólnego śpiewu.

Żywy Różaniec

Spotkania na wspólnej modlitwie różańcowej w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej.

Apostolstwo Dobrej Śmierci

Spotkania w pierwszą środę miesiąca.

Caritas parafialna

Do głównych zadań Caritasu należy pomoc osobom potrzebującym w naszej parafii. W tym celu co jakiś czas wydawana jest żywność najuboższym rodzinom, a także doraźna pomoc finansowa w przypadku różnych zdarzeń losowych. Caritas dofinansowuje również wypoczynek letni dla dzieci z naszej parafii.

Hospicjum Domowe

Biuro hospicjum mieści się w salce w starej plebani i czynne jest w środy w godzinach 17.00-18.00.
Tam udzielamy wszelkich porad dotyczących opieki paliatywnej oraz zgłaszamy chorych, którzy będą obięci opieką hospicyjną w domach.
Telefon kontaktowy: 663 330 449.
Więcej informacji na podstronie Hospicjum

Poradnictwo rodzinne

W każdy wtorek 17.30-19.00.
Spotkanie proszę uzgadniać telefonicznie nr tel. 697 994 226 lub 796 864 727

Zespół Aspersja