29 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 19.10.2014 r.
Parafia św. Wawrzyńca, 84-242 Luzino, ul. Kościelna 4

Parafialny Zespół Caritas:
Nr r-ku 62 8349 0002 0016 0935 2000 0010
Parafia św. Wawrzyńca w Luzinie:
Nr r-ku 47 8349 0002 0016 0935 3000 0010
====================================================
  1. Misje Parafialne. Dziś kończą się Misje Parafialne. Z głębi serca dziękujemy Ojcom Werbistom: O. Kazimierzowi Banackiemu i O. Radosławowi Gawryś za trud prowadzenia nas na drogami nawrócenia i umocnienia do Boga, a tym samym do naszego zbawienia. Bóg zapłać. Ofiary dziś zebrane pragniemy przeznaczyć za ich pośrednictwem na cele misyjne. Niech służą pomocą dzieciom, młodzieży i starszym w tych krajach, gdzie tylko ludzka dobroć może przywrócić wiarę w prawdziwego Boga.

2. Podziękowanie. Harcerze i ministranci na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w minioną niedzielę do specjalnych puszek zebrali =1.920,00 zł. Za hojną ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Spotkanie Misyjne. Właśnie dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Pięknie się składa - mamy w naszej Parafii dwóch Misjonarzy; z Afryki i Ameryki Południowej - zapraszamy na spotkanie z nimi dziś na godzinę 16.00 do salki w nowej plebanii.

4. Odpust w Kębłowie. Suma odpustowa rozpocznie się w Kębłowie o godz. 12.00.

5. Msza św. kaszubska. W przyszłą niedzielę Mszę św. w języku kaszubskim o 13.15 poprowadzi Ks. Dyr. Leszek Kryża.

6. Różaniec św. Różaniec św. będzie dla dorosłych po wieczornej Mszy św. , dla dzieci o 17.00, a młodzieży w piątek i niedzielę wieczorem - tak jak poprzednio.

1. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedziele na Mszy Św. o godz. 11.45

1. Nabożeństwa różańcowe w Barłominie przy krzyżu u państwa Okrój w poniedziałek i środę o 17.30.

1. Kartki na Dzień Zaduszny. W najbliższym czasie będzie można zabrać do domu karteczki, gdzie będziemy wypisywać imiona naszych zmarłych na: wypominki jednorazowe ( kartka duża ) i Mszę św. zbiorową w Oktawie Dnia Zadusznego ( kartka mała ).

1. Światowe Dni Młodzieży – 26.10 czyli w przyszłą Niedzielę zapraszamy na kolejne spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. Tym razem będzie to Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17.15 prowadzony przez młodzież.

1. Pielgrzymka – spotkanie organizacyjne osób wyjeżdzających do Sanktuariów w Niemczech odbędzie się w poniedziałek po wieczornej eucharystii na nowej plebani.

1. Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie międzypokoleniowe dzisiaj o godz. 18.30